Tellimisinfo

Pagaripoiste e-pood on suure ja laia valikuga pagari- ja kondiitriäri internetis. Täna tellid, homme saad kätte!

E-poest saab tellida eritellimusena valmivaid isikupäraseid torte,  kringleidkooke, küpsiseid, saiakesi ning käsitöökomme. Samuti on meie e-poest võimalik tellida erinevaid peolaua suupisteid. Kuna meie tooted valmivad käsitööna, on toodete pildid ja kirjeldused illustreerivad ning ei pruugi vastata tegelikkusele.  Valides rippmenüüst tootele suurema kaalu kui see on vaikimisi, on tegemist eritellimusega, see kehtib ka toodetele, mis ei asu menüüs "eritellimused". Eritellimustoodetele rakenduvad erinevad kilohinnad ning müügitingimused.

Kõiki torte ja kooke saab tellida lisaks e-poele ka  e-maili teel (tellimine@pagaripoisid.ee) või telefoni teel helistades 627 3700. Tellida saab kohvikutes, kontaktid leiad siit.

Tellimise tingimused

1. Kuhu me saadetisi viime ja kui palju see maksab:
Kõiki e-poe tooteid saab tellida Pagaripoiste kohvikutesse ning Tallinnas, Harjumaal, Tartus ja Tartu lähiümbruses kulleriga soovitud aadressile. Tellimuse, mille maksumus on 50 EUR või suurem ja mis on tellitud ühele aadressile, toome Tallinna linna piires kohale tasuta. See soodustus ei kehti Harjumaal.

Täpsem info ja tingimused tellimine@pagaripoisid.ee või tel.627 3700.

2. Tellimine e-poe kaudu:
1) Kõige lihtsam ja kiirem võimalus! Valige toode, mida soovite osta ja saata. Klikkides pildile avaneb suurem pilt ja kirjeldus. Kui soovite kauba lisada ostukorvi, klikkige lingile "Lisa ostukorvi". Oma ostukorvi sisu saate vaadata klikkides lingile "Vaata ostukorvi".
2) Ostukorvis kontrollige, kas kõik teie soovitud tooted on nimekirjas. Vajutage lingile "Vormista tellimus". 
3) Olge tellimuse vormistamisel tähelepanelik, sest meile edastatava info täpsusest ja õigsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine. Lisainfosse võite soovi korral lisada võimalikud täpsustused nt majal on fonolukk, saaja räägib ainult inglise keeles vms.
4) Valige valikmenüüst endale sobivaim Pagaripoiste kohvik või kuller, kes toob tooted soovitud aadressile (Tallinnas, Harjumaal, Tartus ja Tartu lähiümbruses). Tellimusi saab vormistada ainult nendel kellaaegadel, mis on e-poe tellimuse rippmenüüs.
5) Klikkides lingil "Kinnita tellimus" näete uuesti ankeedi sisu, et saaksite vajadusel teha muudatusi.
6) Makse sooritamiseks valige endale sobivaim pangalink (Swedbank, SEB, LHV või Luminor) ja kui olete makse sooritanud, vajutage kindlasti nuppu "TAGASI KAUPMEHE JUURDE" - see annab meile teada, et olete makse sooritanud ja teie tellimus läheb töösse.

Olles teie tellimused kättesaanud, saadame kinnituse teie e-posti aadressile. Kui ilmneb vajadus millegi täpsustamiseks, võetakse teiega ühendust telefoni või e-posti teel. 
Kui juhtub, et meil ei ole parasjagu olemas teie soovitud toodet ja me ei jõua seda enam ka valmistada, teavitame teid sellest enne saadetise teele panemist. Kindlasti leiame teile sobiva asendustoote. Kui meie pakkumine ei sobi, on teil võimalus tellimus tühistada, vt tellimuse tühistamine.

3. Tellimuse täitmise tähtajad:
Tellimuse täitmise aeg on 1 päev. Tellimus peab olema tehtud enne kella 14.00, Tartusse enne kella 11:00. Tartusse ja Pärnusse tehtud tellimuse täidame järgmise või ülejärgmise päeva hommikuks vastavalt vedude päevale. Kõik tellimused, mis tehakse peale kella 14.00 (Tartu piirkond peale 11:00) valmistatakse automaatselt ülejärgmiseks päevaks. 
Tellimusi saab vormistada ainult nendel kellaaegadel, mis on e-poe tellimuse rippmenüüs. Tellimused täidetakse vastavalt e-poest tellitud aegadel ja kohvikutesse tellimisel on tooted olemas tellitud päeva hommikul või lõunal, olenevalt tellimise ajast.

NB! Kiirtellimuste täitmisel (tavatingimustest erinevatel juhtudel ja  aegadel, mis ei ole nähtavad e-poe tellimuse rippmenüüs) lisandub tellimusele 20%-line hinnalisa.

Martsipanist kujude tellimus tuleb esitada vähemalt 5 päeva ette.

4. Tellimuse maksumus:
Toodete maksumus on välja toodud ostukorvis. Kui soovite saadetise kohaletoimetamist kulleriga, lisandub tellimuse maksumusele kullerteenuse tasu.

Maksmiseks on mitu võimalust:
• Esitada tellimus kohvikus kohapeal ja teha seal ka ettemakse sularahas või kaardimaksena.
• Esitada tellimus telefoni teel ja maksta kohvikus.

Sooritades ostu e-poest saad maksta interneti pangalingi kaudu.

NB! Kiirtellimuste täitmisel (tavatingimustest erinevatel juhtudel ja  aegadel, mis ei ole nähtavad e-poe tellimuse rippmenüüs) lisandub tellimusele 20%-line hinnalisa.

NB! Erikujulistele tortidele (olenevalt toote kujunduse keerukusest) kehtib erihinnakiri. Täpsema info saamiseks pöörduda: tellimine@pagaripoisid.ee

5. Tellimine telefoni teel:
Valige Pagaripoiste esinduste seast endale lähim ja sobivaim kohvik ning esitage tellimus vastava kohviku numbril. Kohvikute kontaktid leiad siit. Tellimuse vastuvõtjale võite edastada kodulehel näidatud tootekoodi, kirjelduse või kirjeldada ise, millist toodet soovite. Kui soovite, et lisame tordile nime või teksti, siis palume teil tekst/nimi saata meile e-maili teel.

6. Tellimine e-maili teel:
Esitage oma tellimus aadressile tellimine@pagaripoisid.ee. Kui tellimus on vastuvõetud, saadetakse teile tellimuse kinnitus e-maili teel koos arvega tagasi. Seejärel saate antud summa maksta ülekandega Pagaripoisid OÜ kontole EE681700017002833190 Luminor;  EE871010022010177001 SEB, EE672200221024818332 Swedbank, EE424204278609708900 Coop Pank või LHV Pank EE227700771000577985, maksekorralduse selgitusse lisada saaja nimi ja arve number. Tellimus võetakse töösse pärast ülekande laekumist.

7. Fotoga tordid:
Fotoga tortide tellimisel tuleb saata fotofail e-mailiga või üles laadida e-poes tordi tellimisel. Foto fail peab olema vähemalt 800 KB, et pilt tuleks kvaliteetne. Kui foto fail on väike, siis jääb logo, pilt vms kujutis tordil udune.

8. Tekstiga/nimega tordid:
Et vältida vigu tordile kirjutatud nimes või tekstis, palume tekstiga/nimega tortide tellimisel saata tekst e-mailiga või kirjutada e-poes tordi tellimisel vastavasse lahtrisse.

 9. Tellimuse tühistamine:
Teil on õigus enne tellimuse kohaletoimetamist oma tellimus tühistada, raha tagastame esimesel võimalusel. Tellimust saab tühistada ainult tööpäeviti ja mitte hiljem kui kättetoimetamise päevale eelneval päeval kell 12.00, helistades Pagaripoisid OÜ-sse tel. 627 3700. Eritellimuste puhul saab tellimust tühistada mitte hiljem kui kaks päeva enne kättetoimetamise päeva. Hiljem laekunud tellimuse tühistamise avaldused ei kuulu rahuldamisele.

Kui saadetis ei jõua adressaadini saaja poolt edastatud info puudulikkuse tõttu, vastutab saadetise eest saaja. Et saaksime võimalike probleemide korral teiega ühendust võtta, täitke palun kindlasti oma kontaktandmete lahter.

10. Turvalisus:
Kliendiinfo on rangelt konfidentsiaalne ja ei kuulu avalikustamiseks kolmandatele osapooltele.

11. Kliendikaart ja kliendikaardi tingimused
a) Pagaripoiste kliendikaart annab soodustust 5% Pagaripoiste kohvikutes ja e-poes.
b) Kaardiomaniku sünnipäeval soodustus 10% 3 päeva enne ja 3 päeva pärast, kokku 7 päeva. 
c) Kliendikaarti saab taotleda ainult Pagaripoiste kohvikutes. Kliendikaart on seotud ID-kaardiga. 
d) Soodustuse saamiseks tuleb ID-kaart esitada enne maksmist. 
e) Pagaripoistel on õigus kliendikaardi tingimusi ette teatamata muuta.
f) ID-kaarti saab kliendikaardina kasutada lisaks kohvikutele ka e-poes.